VÝSLEDKY UTKÁNÍ

3.5.2000 23:59, protivník: PSV Zweihoven, výsledek: 6:11, rozhodčí obdržel: -
Hráli sme pěkně. Góly si nepamatuju všechny, snad Všéťa dal 4, Indián 1 a estě někdo dal góla, ale už nevim kdo. Kdo si ho přišije, tak ať mi napíše. Bubrák má jednu asistenci a Indián asi minimálně 3, nevim. PŘÍŠTĚ ALE UŽ KONEČNĚ VYHRAJEM, JE TO VŠEM JASNÝ ?
27.4.2000 22:00, protivník: Lunetic, výsledek: 1:7, rozhodčí obdržel: 4
Z počátku jsme hráli lépe a tlačili jsme. Hned v prvnich minutách jsme měli asi 3 gólové šance (tzv. tutovky), které jsme neproměnili a tak jsme byli potrestáni soupeřem, který vstřelil 2 rychlé (a laciné) góly. Stále jsme IMHO měli ale navrch. Po dalším laciném gólu, který jsme dostali, se naše hra rozhárala, nahrávky se staly křečovitými, zbrklými a často zbytečně prudkými. Naopak obránci pokud nahrávali na vetší vzdálenost, tak dali nahrávku pomalou, a míč vypíchl protivník. Za této situace Bubrák nastřelil tyč, během pár minut se to povedlo i Fidovi a nakonec jsme se dočkali i gólu, kdy Bubrák nahrál před brankářem Indiánovi a ten vsítil naši jedinou branku zápasu. Nic se ovšem nezměnilo na naší slabé herní kombinaci, spíše nás ten gól malinko uklidnil a všichni byli ještě víc laxní. Další průběh zápasu se odvíjel podobně. Naše naprosto smůlovatá koncovka, chyby v obraně, ale i zbrklosti v útočném pásmu. Někdo např. zabral, vybojoval míč, pěkně nahrál, ale ten další jeho úsilí zhatil (zbytečná bomba naprosto mimo bránu, nebo prudká narážečka). Rozhodčí byl naprosto mimo, měl jsem takový pocit, že píšťalku měl jen pro parádu, nebo nevěděl kudyma se do ní fouká. V obraně se dost zlepšil Tomáš, Fido odváděl svoji práci (až na jednu hrubku ;-). Samozřejmě musím pochválit Bubráka (za nahrávku :-)))) a Indiána za gól. Nedostavili se: Fretka, Všéťa, Venca (ne Joudl ;-))).
20.4.2000 23:00, protivník: FC Šonekomorez, výsledek: 5:5, rozhodčí obdržel: 5
Nedostavili se: Fido, Fretka.
11.4.2000 22:00, protivník: FC Tribuna, výsledek: 4:9, rozhodčí obdržel: 4
Nedostavili se: Fido.
21.3.2000 18:00, protivník: Kaďáci, výsledek: 4:4, rozhodčí obdržel: 4
Utkání se začalo vyvíjet celkem vyrovnaně až do stavu 3:3. (Góly za nás stříleli Boldy(Bubrák), Boldy(Bubrák) a Fido(Bubrák)..) Tento stav trval relativně dlouho až do doby asi 3 minuty před koncem, kdy Bubrák napálil brankáře a odražený míč vpravil do brány Indián. Tehdy jsme se semkli k obraně, a vše vypadalo v pohodě, až těsně před koncem Bubrák neuhlídal soupeřova nejlepšího útočníka, který vypálil z levé strany na bránu a vyrovnal na 4:4. Zajimavé je, že vystřelil do prostřed brány, přičemž náš brankář stál kus před brankou. (Branka byla tedy prázdná.) Útěchou nám budiž to, že jsme dali asi 3 tyčky a 1 břevno. Na úvodní zápas to tedy nebylo tak zlé, všichni máme ale na čem pracovat. (Opět se např. objevily nahrávky před naší brankou přímo soupeřovi na nohu.) Nedostavili se: Venoušek, Pája a málem i TomGreat.