Strahovská liga o pohár SÚZ - PODZIM 1999.

Kanadské bodování
Tabulka skupiny

Novinky

- Út 8.12.99 // Huráá. Jo. V kanadském bodování chybějí nějteré údaje. Prosím ty, kteří vědí, co tam chybí, aby se mi ozvali.

- Út 30.11.99 // Tak jo no. Ale myslim, že to byl pěknej fotbálek. Myslim ale že to hrajem už tak dlouho, že ty nahrávky soupeřovi před naší brankou by ste si už mohli odpustit (no vy co to děláte). Přečtěte si výsledky a napište mi esli sem to nepoplet a někomu sem nesebral asistenci na úkor někoho jinýho.

- Út 16.11.99 // Prohráli sme 2:3. Je potřeba se více hýbat - NABÍHAT SI DO ULIC - a pokud je blízko protihráč, zbavovat   se co nejdříve míče (obzvlášť na vlastní půlce) tím způsobem, že nahrajeme přesnou středně prudkou přihrávku (ne šouráka, kterýho zachytí protivník). JE TO JASNÝYYYYYYY ????? :-) A od poloviny hřiště to už musíme pražit na bránu !! a nebo to nahrát do ulice (zeptejte se Indiána jak to dělá) ;-).

- Po 27.10.99 // Tak sme jim to dali. Kokněte se na výsledky.

- Čt 4.11.99 // Kvůli výpadku trafostanice bylo vypnuté osvětlení hřiště a proto se zápas odehraje v náhradním termínu v PONDĚLÍ 8.11.99 v 24:00 !!!!!

- St 27.10.99 // NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. Viz výsledky. Dostali sme od Nebezpečnejch hýždí na hýžď. Spíš než svoji hrou ale byli nebezpečný svoji mluvou.

- St 20.10.99 // JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO000000000000OOOOOOOOOOOO. Vyhrááááááli smeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Viz výsledky. Případné připomínky ke kanadskému bodování mi prosím co nejdřívve sdělte. Taktéž připomínky k průběhu utkání.

- St 13.10.99 // tak sme to projeli - viz výsledky + kanadské bodování....Chtěl bych poděkovat všem za snahu, Pájovi za to, že se nebál jít do branky :-), Všéťovi a Fidíkovi za ty krásné góly (byly mnohem hezčí než ty ostatní :-) a doufám, že příště to dopadne lépe. Děkuji Viperovi za zapisování gólů. Chtěl bych ještě pozdravit Beseďáky v Beseďě a Vlčáky u Vlka........a také ....Apače. :-))))))))

- Út 12.10.99 // vypadá to, že zítra nebude chytat TomGreat a asi nebude hrát ani Fidůf kámoš. Sraz 22:45 u hřiště.

- Čt 7.10.99 // je rozpis, tabulka.

- Po 4.10.99 // jsme přihlášený. Zaplatil jsem 1000,- Kč (800+200 záloha). Takže zatím vybírám 100,- od každého. Kdo zaplatil, má u svého jména v sestavě(^P).

- Po 4.10.99 // je v 19:00 zápis - vstupné 800,- Kč za tým do 2. ligy (eště že sme loni nepostoupili do 1., tam to stoji 1200,-).

nosič pití - Viper

Dotazy ohledně sestavy piště majiteli klubu.

7 St 08.12. - 18:00 RTGM

*Pískání jiných zápasů naším rozhodčím (tzn. mnou)
    St 20.10. 19:00 - dostal jsem 2* 2ku
    Čt 04.11. 18:00 - dostal jsem 2* 2ku
    Út 16.11. 19:00 - dostal jsem 2ku a 4ku (od těch co prohráli a to sem jim eště nastavil, aby mohli dorovnat a soupeřum sem neuznal gól po odpískání - jsem zhrzen :-) )

23:00
Myšičky 2:7 První poločas 0:4. V druhém Všéťa snížil na 1:4 (asistence Fido), Fido snížil na 2:4 (asistence Všéťa), pak už jen tyčka Buba. Složení: Pája - Indián, Tomáš, Vašek, Fretka - Fido, Všéťa, Bubrák. Zranění: Bubrák (4. min)
Karty: žádné (rozhodčí je tydýt)
2 St 20.10.
22:00
Mravenec 8:6 Ve velice krátké době jsme se ujali vedení 3:0 po gólech Všéťi (asist. Fido), Fida (asist. Všéťa), a Vaška (asist. Fido). Najednou se zdálo být vše jasné, ale fííha, dostali jsme laciné 2 góly a po obdrženém 3. gólu na začátku 2. poločasu se vše najednou obrátilo. Všéťu to dožralo a tak zaútočil na protivníkovo nejcitlivější místo - na brankáře, kterému po asistenci Indiána rozstřelil ciferník. (Brýle na 4 kusy.)
Počítám to do kanadského bodování. Ovšem to neměl dělat. Protivník se pomstil - a to 4. gólem do naší sítě. To bylo ale naštěstí naposledy, co soupeř vedl. V zápětí Fido srovnal na 4:4 (asist. Všéťa), po asistenci Bubráka zvýšil Všéťa na 5:4 a Bubrák po asistenci Všéťi na 6:4. Opět jsme se uvolnili a dostali za to gól. Všéťa však odpověděl záhy na 7:5 (assit. Fido) a odpovědi se dočkal i poslední gól soupeře, kdy jsme završili naše vítězství, po pěkném ťukesu Bubrák-Všéťa-Fido.
hýždě
2:4 Zpočátku nás zaskočili fyzičkou a dali nám 2 góly (ten první byl fakt lacinej). Při zmatku v jejich obraně se však Bubrákovi podařilo snížit na 1:2, když předtim Všéťa nastřelil tyč od které se míč prudce odrazil do bočního plotu, což si soupeř mylně interpretoval jako aut. Po poločase se po pravé straně protáhl Bubrák a následnou jeho nahrávku dotlačil do brány Pája. Soupeř znejistěl , obzvláště po nádherném břevně Všéti z asi poloviny hriště. Do kolen nás dostal fík od brankáře přes celé hřiště. A zkáza byla dovršena po chybě obrany (nahrávka přímo útočníkovi protivníka).
Zranění: žádné, Diváků: asi 15
Sestava: TomGreat - Pája, Fretka, Tomáš, Indián - Vašek, Všéťa, Bubrák, Fido, Fidův kámoš. Zajimavé je, že jen co Pája přestal chytat a šel do pole, tak dal góla. :-)
4 Čt 04.11.
19:00
Pivní osmá 6:5 Začali jsme ambiciózně po gólech Všéti (assist. Fido) a Fida (assist. Všéťa), avšak do konce poločasu se vše obrátilo na 2:4. Po otočení stran jsme zprvu inkasovali na 2:5, ale to bylo asi tak vše čeho byl náš soupeř dnešního večera schopen (snad kromě nadávání a skuhrání). Záhy totiž zabodoval po nahrávce Bubráka a Indiána Všéťa na 3:5, který za pár minut sám nahrál na gól Fidovi. Fido (assist. Bubrák) pak přidal srovnávající fík. Soupeř byl tak rozčilenej, a jejich brankář dělal machry, až se z toho pomát a nahrál Všéťovi, kterej vsítil vítězný gól. Ke konci to Nazir (rozhodčí) neúměrně protahoval, abysme snad eště dostali gól nebo co - za to sem mu dal 3ku, Karlikovi. V tom náročným prodloužení jsme se doupouštěli naprosto stupidních a zbytečných chyb - zamyslet by se meli hlavně Tomáš a Fretka, aby se příště dříve zbavovali míče a to přesnými nahrávkami volnému spoluhráči, či ten balon prostě odkopněte do soupeřovy brány. Na našeho brankáře platí to samé. Bubrák by zase mohl zlepšit koncovku - několikrát byl sám před brankářem a kromě jedné tyčky z toho vyloudil tak akorát vyvrknutej kotník.
5 Út 16.11.
22:00
Jannel AC 2:3 Na počátku utkání Bubrák oznámil mužstvu, že náš dnešní soupeř je z konce tabulky a proto by nám vítězství nemělo uniknout. Oóóóó jak se mýlil. Možná právě toto oznámení mělo za následek laxní přístup našeho mužstva k zápasu. Po úvodních 5 minutách vstřelil Všéťa (výtečně nahrával Indián) úvodní vedoucí gól a v ten moment jak kdyby jsme byli na hřišti sami. Ovšem v tom opačném smyslu. Nikdo se nepohyboval. Nikdo si nenabíhal na nahrávky apod. Po poločase jsme prohrávali 1:3 a svoji naději jsme vložili v dodatečný příchod Fida, který má dlouhé hnáty a to je to co my potřebujeme. :-)) Čest našeho týmu však zachránil Všéťa svým druhým gólem (opět bravurní nahrávka Indiána), odvrátil tak potupnou prohru o 2 góly, ba co víc, pozvedl tým k drtícímu náporu v závěru utkání, který však nepřinesl kýžený efekt. (A to si na počátku utkání Bubrák liboval, jakéže to má nové tenisky samostřelky, s kterými nastrílí milion branek. Zůstalo jen u zbožného přání.) Jako manažer týmu bych chtěl pochválit Fretku a Tomáše, že si z mé minulé výtky vzali ponaučení a předvedli slušivý výkon. Bubrák ovšem opět zklamal koncovkou. TomGreat v brance ukázal již vyrovnanější brankařské umění. Složení: TomGreat(Pája) - Indián (Bubrák), Pája, Fretka, Tomáš - Všéťa, Bubrák (Indián), Vašek
Rozhodčí: otřesný výkon - dal jsem mu 5
Diváci: 10
Důtka: Fido (nepřisel)
Zvláštní pochvala: Indián (nasazení v útoku), Všéťa (zachránil skóre)
6 Út 30.11.
18:00
Anal Power 5:14 Tož z počátku to nevypadalo špatně, ovšem opět sme měli smůlu v koncovce. Z vyrovnaného začátku (na 1:1 vyrovnával Všéťa po asistenci Indiána) se vše změnilo na stav 1:7, kdy už na vítězství asi nikdo nemyslel. Tedy kromě soupeře. Ovšem malé zmrtvýchvstání našeho týmu se konalo a snížení na 3:7 (Vaškovi asistoval Bubrák a Fidovi Indián s Bubrákem), a vytvoření několika dalších gólových šancí toho bylo důkazem. Během zbytku zápasu se nám na rozdíl od soupeře podařilo vstřelit 2 branky - Všéťou  a Fidem (Fido balón vykopl od naši brankové čáry a míč, poté co přeletěl dva mrakodrapy, skončil v soupeřově bráně, i přes snahy jejich brankáře tomuto zabránit), zatímco soupeř nám dal banánů 7.
7 St 08.12.
18:00
RTGM 7:3 Při příchodu WEB managera na hřiště jsme vedli již 2:0 (góly: Všéťa (Indián) a Náhradník (?) ), avšak bylo dorovnáno. Ovšem pak sme to tam začali sypat. Všéťa (?) zvýšil na 3:2, poté Bubrák hlavou prorazil zeď na 4:2 (následoval stav 4:3), Náhradník (?) zvýšil na 5:3, Bubrák na 6:3 a Náhradník krásným růžkem na 7:3. Před tímto gólem ovšem padl ještě jeden, který rozhodčí neuznal, i když byl regulérní - tedy do kanadského bodování počítám bod za gól Všéťovi a assistenci Bubrákovi.

zpět

Jo. Počty gólů a nahrávek jsou ve fotmátu (1. zápas)+(2. zápas)+(..............atd...